!Underground League!

!!!JUŻ PLAY OFFS!!!

Forum !Underground League! Strona Główna -> Wyniki -> ATLANTA HAWKS 22-15 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
PostWysłany: Pią 0:06, 10 Lut 2006
Przemo
Player

Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 92

Tak Redman tylko poczytaj w regulaminie, pisze tam ze pompki są dozwolone, nie wiem czy tak ma byc czy to pomylka, trza by KB zapytac.

PostWysłany: Pią 10:50, 10 Lut 2006
Nigga_From_Hills
Player

Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 123

Atlanta Hawks-Philadelphia 76ers 102:98

Co powiedzieć. Kontrola wyniku przez prawie caly mecz. Ze dwa razy KB mi uciekł na ok 5 pkt, ale ogólnie moje prowadzenie.

Atlanta Hawks-Washington Wizards 108:118

Odbrobiłem w 4 kwarcie z 14 na 4 pkt i spierdoliłem w najważniejszym momencie.

Lenard-21pkt

PostWysłany: Sob 19:18, 11 Lut 2006
Player

Posty: 123

Atlanta Hawks-Detroit Pistons 81:99

Kurwa coś ostatnio zamulam. Boje się zaryzykować i przegrywam.

Swift-16pkt

PostWysłany: Pon 1:02, 13 Lut 2006
Player

Posty: 123

Atlanta Hawks-Dallas Mavericks

Oddaje mecz walkowerem. A dlaczego? Raz że myślałem że po ASG nie wyłączyłem trigerów. I sprawdzałem i wyszedłem po to. A dwa że już tyle przegrywałem, że już mi się dogrywać nie chce. Kurwa już 3 porażka z rzędu. Nie wiem co jest nie wchodzi i tyle.

PostWysłany: Wto 14:32, 14 Lut 2006
Player

Posty: 123

Ja pierdole co gram dramat to jebnąć można. Nie wiem czy mam przesyt NBA czy co. Kurwa mać spokojnie sobie grałem i przez jakiś pedalski faul Barbosy przy trójce T-Maca Adi odkoczył na 4 pkt. KURWA KURWA KURWA.

Atlanta Hawks-Denver Nuggets 156:152 OT

Ale horror. Cały meczyk kosz za kosz prawie. W 2 kwarcie odskoczyłem trochę, ale laki Ridnourem wybił mi to szybko z głowy. Nie kumam tego. Koleś ma 74 za 3 a nawala jak Peja. Pod koniec 4 kwarty znów udało mi się odejść i znowu Ridnour urwańcem za trzy doprowadził do dogrywki. W dogrywce już myślałem że będzie po mnie. Ale jakiś steal poszedł i wyszedłem na 4-pktowe prowadzenie. I znów jebnięty Ridnour zajebał 3 i znów na styku. No i najlepsze końcowe sekundy i faulowany Wright który ma 50% z osobistych. Pierwsze pudło (cały mecz wkurwiający lag) i mówię jak zjebę drugiego to będzie wałek. Było 154:152 na tablicy wyników. Rzucam i..... pudło ale jak z buszu wyskakuje Nikoloz (skojarzenie od fryzuty gościa Blue_Light_Colorz_PDT_01 ) i dunkuje. Uff było ciężko ale dałem radę. Ogólnie zmiana była potrzebna. 6 nowych i od razu lepiej się gra. Wszyscy dali rade.

Atlanta Hawks-Boston Celtics 120:101

Meczyk na lekkim lagu. Peres mówił, że miał większy. Ogólnie meczyk zacięty, ale w 4 kwarcie dzięki świetnej grze całej drużyny wyszedłem na prowadzenie i trójki Celtów nie pomogły. Cieszyła mnie moja gra. Masę rzutów z półdychy, nawet Nikoloz zaskoczył dwójeczką. Nie mam żadnego ale do nikogo. Kto wchodził to dokładał cegiełkę do winu. Nie podbijać z tradami bo i tak nie oddam nikogo. I najlepsze liderem teamu był dzisiaj powołany z FA Jeff McInnis. Miałem go w swojej pierwszej lidze online, a akurat potrzebowałem PG. Ma trójeczkę 68 a w meczu mi walnął 4/8 50%. Spoko ziom. Nie wiem co jest ze mną, że tacy dziwni liderzy wychodzą. Z Lampe to była celowa polewka, a z Peresem zacięty mecz. Ale co tam. Ważne że win. A i jeszcze jedno drewniany center Kasun został tak dojechany, że co druga akcja to beret sklejał. Jeden pprzy alleyu. Not in my house white boy Blue_Light_Colorz_PDT_01

Atlanta Hawks-Seattle Sonics 125:104

3 win z rzędu od czasu zmian. Meczyk z ziomkiem od kosza. Przez 3 kwarty stawiał ciężkie warunki. Nawalał Reddem i Rayem i Ratliffa nie mogłem zatrzymać. Ale w ostatnich sekundach fatrem Robinson trafił za trzy urwańca. Potem 4 kwarta piła moja na początku i udało się uciec. Znowu świetny mecz czubka McInnisa napierdalał jak dziki. Powtórze ma rating 68 za 3 a miał 79% 7/9. Nie wiem co to za wałek, ale cóż.

Atlanta Hawks-Toronto Raptors 114:101

Mecz jak mecz. Kamfejs grał nieźle, a ja w pewnym moemncie przymuliłem i stwierdziłem że muszę zrobić paro dniową przerwę w NBA, bo przejadło mi się chwilowo. 4 win z rzędu potwierdza zgranie teamu.

Atlanta Hawks-New Jersey Nets 133:131

I love this game!!! with Maniu. Jak się dowiedziałem, że Maniu przejął NJN i mam mecz z nim to myśle powrót do przeszłości. Całe 2 kwarty kosz za kosz z lekkimi odjazdami. W 3 zaczęło siedzieć za 3 Netsom i się lekko podłamałem. Rzuciłem parę razy za 3 z krycia, ale doznałem flashbacka i przyponiało mi się że zawsze tak jest. Zacząłem gonitwę. Lawirowałem składem tak żeby cały czas 2 z trójką było na parkiecie. Rzucali i trafiali. Prince,Robinson,Maciujskas,Lenard,Delk trafiali na zmianę i doszedłem na4 pkt. Załączyłem defens i doszedłem na 2 pkt. Wtedy obudził się zjebany Pjatkałski i rzucił 3 trójki z rzędu. Myśle zajebiście znowu baty. Zacząłem grac szybkie akcje na Amare i Wrighta przeplatane trójką Lenarda. Na minutę przed końcem było z 7 punktów sfaulowałem Gadzurica olamę z osobistych. Trafił chyba 1 albo w ogóle. Moja akcja ryzyk fizyk Lenard za 3 i siedzi. Później JO wypchnięty spod kosza. Dunkuje Amare i 1 punkt w plecy. Akcja Maniu piłkę przypadkiem łapie Gadzuric i znów faul. Nie trafia dwóch i moja akcja. Amare faulowany i 2 osobiste celne i jeden do przodu. Zostało z 7 sekund JO się wpycha i zostaje faulowany. Zwykle trafiał z osobistych ale teraz ręka mu zadrżała i trafił jednego do remisu. Moja piłka i remis na 4,1 sekundy przed końcem. I w tym momencie wchodzi brat po modem od neostrady. Ja mu mówię WYPIERDALAJ. I biorę czas. Piłka do Lenarda po lewej stronie, jest podwajany przerzucam piłkę na drugą stronę do Wrighta, który wpycha się pod kosz i wali lay-upa równo z syreną. Chwila niepewności i widzę Wrighta jak podskakuje z radości. Okrzyk radości rozszedł się po chacie. Słodka zemsta za FSL stała się faktem. Dzięki Maniu oby więcej takich meczy (regułka jak zwykle, ale taka prawda).