!Underground League!

!!!JUŻ PLAY OFFS!!!

Forum !Underground League! Strona Główna -> Wyniki -> _Eastern Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
PostWysłany: Sob 22:34, 21 Sty 2006
The_answer
Player

Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 105

mecz bylby bardzo spoko gdybys wszedzie niestawal na offensy nawet gdy wybijalem pilke spod wlasnego kosza to ty na offensa stawales bardzo lamersko

B.Wallace pkt:16 zb:15 8/11 z gry

Niezły mecz ale hujowe warunki czyli lagi nie umożliwiły mi napiązać walki pod końcówke ! ale mimo tego Dman zagrał lepiej ! thx za mecz !

dMaN
=M0D=

Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 96

Detroit - Charlotte 92-101

Mecz zaczął sie bardzo niemrawo nikt nie czuł swoich graczy i po pierwszej kwarcei zdobylismy oboje łacznie uwaga 30 pkt Blue_Light_Colorz_PDT_15 <lol> później weszli zmiennicy i Bowen dwiema celnymi trójkami podwyzszył prowadzenie które utrzymywało sie w granicach 10 pkt przez cały mecz w szczytach było 21 bodajże. Ogólnie mecz usypiajacy w koncówce przeciwnik faulował a ja trafiałem wolne Blue_Light_Colorz_PDT_15 i tak oto skonczył sie ten mecz;]

Miami - San Antonio 111:105

Cieżki mecz, bo rozgrywany w cieżkich warunkach, spora lagoza.
A tak ogólnie to meczyk spox, wyrównany przez wszystkie kwarty, w ostatniej troszke odskoczyłem i utrzymałem minimalną przewagę.

W Miami:
D. Wade 30pkt
J. Smith 25pkt, 9rebs (1 raz grał w sezonie na PF i odrazu zaszalał)

Boston 112-85 Miami

Pierwsze mecz w lidze i zwycięstwo. Bałem sie tego meczu bo w Nbabl Albert mnie rozwalił a tutaj gralem mecz nowa druzyna. Początek wyrównany(sprawdzalem team) Później dzieki dobre grze pod koszem Thomasa i trojka Wesleya udało mi sie odskoczyć. MVP został nowy nabytek Celtów D. Wesley

J.Terry pkt:8 zb:1 as:8

Mecz bardzo ciekawy ! Mplocki prezentuje bardzo urozmaicony basket zagra pod kosz kiedy trzeba rzuci z półdystansu w dobrym momencie i rzuci trójke z czystej no ale cóż dzisiaj Hamilton i spółka zaprezentowali dobrą obronę i świetną grę w ataku ! thx za mecz

BILANS 7 WIN 4 LOS - dla ułatwienia

PostWysłany: Pon 15:47, 23 Sty 2006
Peress
Player

Posty: 89

Boston 91-84 Utah

Poczatek zdecydowanie dla utah. U mnie widoczny brak solidnego centra. W drugiej kwarcie opdrobilem 7 punktow i prowadzilem juz do samego konca

Boston 91-88 Indiana

Glupio rozegralem kocowke przez co bylo ciekawie ale najwazniejsze ze wygralem.

Boston 108-100 NJN

Na poczatku rookie prowadzil pozniej mu odskoczylem na ok 10 punktow i utrzymalem przewage do konca meczu. Vince Carter w pierwszej polowie nic zagrał-bardzo slabo ale za to w drugiej klasa zawdonik.

Staty:

PostWysłany: Pon 19:52, 23 Sty 2006
Przemo
Player

Posty: 92

NEW JERSEY NETS - LOS ANGELES LAKERS 85:105

Taki lajtowy meczyk. Duzo alejupow, wyjebanych w kosmos trojek ale duze tez strat i niecelnych rzutow. Wygrana pewna, przewaga wahala sie w granicach 10-20 punktow. Niezle na tablicach rzadzili Bogut (9 zb w ataku) i Randolph. Carter w 2 kw mial 5 fauli. Ale gral w ostatniej kwarcie spadl chyba na 20 sek do konca.

NEW JERSEY:

V.Carter 23pkt
J.Crawford 17pkt (dalej sadze ze ten gosc jest przekozaczony w tej grze)
J.Kidd 17pkt, 16as
D.Gadzuric 8pkt, 8zb, 3bl

LA LAKERS:

A.Bogut 21pkt, 13zb
M.Bibby 19pkt, 5as
K.Bryant 18pkt (do 81 duzo brakowalo Blue_Light_Colorz_PDT_02 )

Boston 94-84 Sa Spurs

Do połowy przegrywalem 10 puktami ale kevi pod koszem i wesley na obwodzie przesadzili o wszystkim. Doskoale zaprezentowal sie Jefferson. Natomikast zdziwila mnie postawa Tmaca zdobyl tylko 24 pukty:/

Staty:

PostWysłany: Pon 22:20, 23 Sty 2006
Peress
Player

Posty: 89

Boston 114-98 La Lakers

Przez wiekszosc spotkania wygrywalem lecz pozniej przemo mnie dogonil i wyszedl na 10 punktowe prowadzenie. dogonilem go w trzeciej kwarcie i rozpoczalem ucieczke. Wygralem dzieki trojka jeffersona Blue_Light_Colorz_PDT_01

Staty:

PostWysłany: Wto 1:16, 24 Sty 2006
Przemo
Player

Posty: 92

Przegralem, dalem dupy, ale mam prosbe, nastepnym razem nie przechwytuj po koszu pilek spod mojego kosza. Ani razu ci sie to nie udalo ale wkurwiajace jest wyprowadzania po 3 razy pilki i to obojetnie czy przy pierwszym podaniu z za lini czy jak gracz juz kozluje z tym polu.

M.Redd pkt:13 zb:1 as:3 5/11 z gry 3/5 za 3

Bardzo ciekawy mecz ! w pierwszej kwarcie miałem kolosalną przewagę ponieważ zakończyła się ona wynikiem 34-17 dla DP. Potem systematycznie SSS odrabiało straty ale nie zbliżyło się nawet na 10 pkt takżę mecz mogłem spokojnie kontrolować . Zapewne Rip Hamilton zdobył by więcej oczek ale dużo czasu spędzał na ławie dawałem grać regularnie S.Jacksonowi no i dał popis! Hamilton na parkiecie grał przez zaledwie 14 minut . W drużynie SSS dobrze zagrali Allen i Chyndler natomiast M.Redd nie zachwicił tylko 13 pkt przy dobrej skuteczności za 3 i to wszystko! thx za mecz !

BILANS 8-4 !!!

^^^

PostWysłany: Wto 19:51, 24 Sty 2006
Przemo
Player

Posty: 92

KB, przyklej na poczatku posty Eastern i Western zeby były na samej gorze bo tak to mieszają sie z wynikami druzyn i robi sie syf.