HOUSTON ROCKETS 153 - 146 BOSTON CELTICS

HOUSTON ROCKETS 90 - 95 PHILADELPHIA 76ERS

HOUSTON ROCKETS 125 - 105 LOS ANGELES LAKERS

HOUSTON ROKCETS 106 - 109 NEW ORLEANS HORNETS

WASHINGTON WIZARDS 100- 92 HOUSTON ROCKETS

HOUSTON ROCKETS 95-84 MIAMI HEAT

ATLANTA HAWKS 138-136 HOUSTON ROCKETS

HOUSTON ROCKETS 89:87 SAN ANTONIO SPURS

KNICKS 93-89 ROCKETS

Ostatnio zmieniony przez TracyMcGrady dnia Wto 20:42, 07 Lut 2006, w całości zmieniany 19 razy
PostWysłany: Pią 14:40, 03 Lut 2006
Player

Posty: 26

ATLANTA HAWKS 98 :87 HOUSTON ROCKETS

pierwszy moj mecz w lidze juz teraz wszytko wiem i powinno byc lepiej Blue_Light_Colorz_PDT_15 przeciwnik super godny polecenia wiecej takich! no i niestety porazka GG

no niestety kiepska skutecznosc wdala sie we znaki 13/56 za 3 :/ 23%
no przegrana przez 1 kwarte ktora zakonczyla sie wynikiem 25:12 no i jeszcze nie moge wtrafic osobistego

MVP J.Smith

Ostatnio zmieniony przez TracyMcGrady dnia Pią 16:06, 03 Lut 2006, w całości zmieniany 2 razy
PostWysłany: Pią 15:57, 03 Lut 2006
KB
Site Admin

Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 263

Skąd: z domu

Ej ty grałeś z Albertem ten mecz? Bo on z tobą wygrał... Blue_Light_Colorz_PDT_03 Pomylił ci się wynik:P

kolejna porażka no ale coz korver :/ albo nie umiem nim
rzucac albo to lol Blue_Light_Colorz_PDT_01 u rywala nie do zatrzymania Hughes i Dalembert bylo goraca w koncowce gdy na parkiet wszedl jones i peja no ale wynik jednak dla phila GG

HOUSTON ROCKETS 125 : 105 LOS ANGELES LAKERS

Na początku mecz był bardzo wyrównany przy wyniku 30:28 dla Rakiet skonczyla sie 1 kwarta 2 kwarta takze byla wygrana przez Rockets 33:27 w 3 kwarcie gracze z LA jakos nie dawali sobie rady szczegolnie z rzutami za trzy ostatecznie kwarta wygrana przez rockets. no i ostatnia 4 kwarta wygrana przez LAkers ale niestety to nie wystarczylo aby pokonac dobrze grających rockets 6 fauli złapał Kidd no a swietny mecz mial Stojakovic i Jones i takze Korver Blue_Light_Colorz_PDT_01 Szacunek dla rywala za walke do konca .hehe ale pro relacja Blue_Light_Colorz_PDT_42

Posty: 26

No niestety 5 porażka w lidze po emocjonującym spotkaniu z NO 1 kwarta zdecydowane zwyciestwo ekipy z NO 29:24 skonczyli ta kwarte ze skutecznoscia 60%. 2 kwarta byla juz nie wielka przewaga Hornets bo zakonczyla sie wynikiem 26:24 i po przerwie było 55:48 dla NO. 3 kwarta przełomowa dla Rockets Bo wygrana 18:16 rakiety zagrały w tej kwarcie dobrze w obornie o czym swiadcza statystki 16 zbiorek! no i ostatnia kwarta 40:38 dla Rockets oby dwie ekipy zagrały równo rakiety nawet odskoczyły na chwile na 8 punktowe prowadzenie no ale nie przypilnowany Strzelec z No Hoiberg wtrafial trójke za trójką Rakiety próbowały jeszcze przynajmiej wyrownac ale goscie nie mylili sie przy rzutach wolnych. Ostateczny wynik 109:106 dla NOH.

Wizards 100-92 Rockets

dobra przejdzmy do meczu 1 kwarta byla wyrownana nawet bardzo dopiero pod koniec rakiety zapewnili sobie wygrana kwarte 21-20 nie bylo by takiego wyniku gdyby gracze z Houston zaczeli zebierac pilki w obronie :/ (Kaman) 2 kwarta wygrana 26-20 przez rockets w tej kwarcie warunki dyktowal nowy pozyskany gracz Harrison (13pkt,5zb)i to dzieki niemu Rakiety dalej prowadziły 3 kwarta porazka 33-22 dla Wizards rakiety tylko 2 zbiorki a Wizards az 7 w ataku!! to swiadczy o mojich graczach podkoszowych.4 kwarta skonczona wynikiem 27-23 dla wizards nie ma co tu opisywac bo w tej kwarcie byla gra tylko nashem ktory wchodzil pod kosz i rzucal (jedyna taktyka) zasluzona przegrana!

Posty: 26

kolejna kurwa porazka az kubek rozpierdolilem ale co mam mowic jak sie ma kurwa pedalow pod koszem!!!!!!!!! kurwa 1 kwarta 28-21 dla Rockets jak zwykle dobrze rozpoczeta 4/7 za 3. 2 kwarta juz byla wygrana 23-17 ale przez graczy Miami nie upilowany cutino mobley i gracze pod koszowi Rockets nie dawali sobie rady. 3 kwarta 24-24 wyrownana walka do ostatnich sekund ale zeby myslac o wygranej musialem wygrac w tej kwarcie tak tez sie nie stalo ostatnia kwarta jak zawsze no coment 27-13 dla miami

Rockets 93:96 Bulls
no niestety coraz dalej od play-off chociarz ten mecz powinien byc wygrany! na 1.1 sekundy wcisnalem kurwa przycisk od time-out i dostalem technika i bylo po wszystkim!:/ 1 Kwarta 26-22 dla Rockets mimo tego ze Byki na poczatku dominowaly a szczegolnie 6 pkt shaqa i bylo juz 6-0 ale szybko otrzasnal sie "DEMON"(12pkt) i to dzieki niemu zawdzieczam ta kwarte. 2 kwarta bardzo wyrownana zakonczyla sie wynikiem 22-22 w rockets królował Korver(9pkt) a w Chicago pod koszem nie zawodny shaq(9pkt 100% z gry ) 3 kwarta to byl Shooting Star nikt nie mogl wtrafic dopiero pod koniec wszystko wracało do normy kwarta zakonczyla sie wynikiem 25-22 i rakiety nadal prowadzily! no i ostatnia 4 kwarta wielki pokaz Billupsa kotry wygral ja sam! mial 4 wazne przechwyty oraz 6 pkt i tymi punkatmi Byki objely prowadzenie no niestety trzeba bylo uzyc "international Faul" Blue_Light_Colorz_PDT_15 przy stanie 96-93 na 1.1 sekundy do konca meczu! przy pilce rockets wystarczylo pilke do demona i rzut! no ale niestety chwila nieuwagi i wcisnalem przycisk ktory byl ustawiony Time-Out ktorego juz nie bylo i niestety Techniczy faul i nie bylo juz sznas na wygrana . Chcialbym Wyroznic Geralda Greena (12pkt 11zb)

Posty: 26

napisze tylko statystki bo nie ma co pisywac mecz byl roztrzygniety w 4 kwarcie ale przeciwnik wykorzystal to ze mialem laga przy osobitych i tyle celowe zagranie i wygrana po jego stronie a moja 8 porazka :/

Rockets 89-87 Spurs
Wreszcie! Blue_Light_Colorz_PDT_01 długo oczekiwnana wygrana bardzo dobrze zagrał caly zespoł no gracze pod koszowi jak zawsze sredniawo!! a wiec
1 kwarta 21-15 dla SAS bardzo twarda walka do knca kwarty no ale pod koniec u mnie slabiej ze skutecznoscia i wygrana przez Spurs. 2 Kwarta odrazu polepszenie rockets wtrafilo 7 trojek z czego SAS ani jednej kwarta zakonczyla sie wynikiem 27-22 dla rockets najlepszymi graczami tej kwarty byli "DEMON" (15pkt) oraz Cato(10pkt). 3 kwarta zakonczona wynikiem 23-15 dla rockets to dzieki harrisonowi Rockets objeli prowadzenie w tej kwarcie zdobyl (7pkt , 2zb) w bardzo waznych minutach kwarty! natomiast w SAS liderem zespołu w tej kwarcie byl T-MAC (7pkt). w ostatniej 4 kwarcie byla walka do ostatnich sekund! zakonczona wynikiem 29-24 dla Spurs! gdyby nie Peja Stojakovic (11pkt) i DEMON (8pkt) bylo by juz po meczu poniewaz Hirich (6pkt) McGrady(5pkt) i Murray (6pkt) probowali z wszystkich stron wkoncu SAS wyszlo na prowadzenie 81-80 i otrzasnal sie DEMON i PEJA ostatnie 15 sekund przy wyniku 89-84 2 rzuty osobiste nie wtrafia Person , Hinrich wtrafia trojke i mecz zakonczyl sie wynikiem 89-87 dla Rockets!