!Underground League!

!!!JUŻ PLAY OFFS!!!

Forum !Underground League! Strona Główna -> Wyniki -> Miami Heat 23-15 KONIEC RS!!! Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
PostWysłany: Wto 1:05, 07 Lut 2006
dMaN
=M0D=

Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 96

Albert ja z tobą laga nie mam. Musze do nich zadzwonic bo to dziwne ze przy szybkim łaczu ma jeszcze lagowac.

Boston 99-88 Miami

Od poczatku nerwowo, wiele nieporozumien ale pozniej bylo ok. Lekko lamerska gra z obu stron. widac bylo ze oby dwoje chcialismy wtygrac Niezawodny okazal sie VC ktory sypna 38pkt

LAL - Miami 138:91

z takim graniem daleko nie zajde, ale grac nielamersko przy grze lagowej(czułem sie jakby zawodnicy byli w stanie niewrzkosci, takie wrażenie) to poprstu sie nie da, dlatewgo też poważnie zastanawiam sie nad przyszłąścią grania OnLine bo jak ja mam umaczać z warunków niezalezynych ode mnie to ja pier... taki biznes...

no cóż kolejna porażka, gratki przemo zajebisty meczyk zagrales, napewno w swietnych warunkach!!! ale zaskoczony jestem bo zagrales urozmaicony basket a nie tylko dunki Blue_Light_Colorz_PDT_15

Nie chce mi sie podsumowywać nawet ... Blue_Light_Colorz_PDT_13

PostWysłany: Śro 1:05, 08 Lut 2006
Przemo
Player

Posty: 92

Dziwne bo u mnie było niemal idealnie (jak z kompem), nawet pozniej na osobistych nie bylo nawet minimalnego spoznienia (zreszta widac po statach - 17 trojek przy ok 60% skutecznosci). Nie rozumie jak jedna strona moze miec lag a druga nie...

PostWysłany: Śro 10:13, 08 Lut 2006
albert1183
Player

Posty: 114

MIami - Chicago 105:102

Co meczyk miałem z Shaqiem to masakra, cieżki jak cholera, szliśmy łeb w łeb przez 4 kwarty, na min przed końcem miałem 10 pkt, ale kilka głupich strat i celnych trójek ze strony graczy Bulls i zrobiło się 3pkt mojej przewagi. Potem osobiste, drżąca ręka, ale na moje szczęście Wade sie nie myli i zwycięstwo, potem Byki 2x rzucaja ca 3 ale pudla.

Przeciwnikowi szybko z gry wypadł Mike Miller, jakby grał napewno by sporo namieszał bo to "good shooter"

Chicago:

6playerów powyżej 10pts, bardzo zespołowa gra, na wyróżnienie zsługuje Gooden, O'Neal i Petterson

Dobry mecz zagrałem ale niestety porażka... Blue_Light_Colorz_PDT_13

przez 4 kwarty łeb w łeb nie było drastycznej przewagi...

2 min do końca 7pkt straty ale 3 pod rzad stile i 1 straty, potem pietia nie trafia i gram akcje, chciałem iść na łatwizne i wadem wbijam sie pod kosza, a ta picza nie trafiła, potem sie pogubiłem i porażka:(

PostWysłany: Czw 20:21, 09 Lut 2006
albert1183
Player

Posty: 114

Miami - Philadelphia 110:94

Dobry meczyk z KB, zero lamki , dużo gry półdychą, mecz wyrównany, a przewagę robiła moja rezerwowa piątka, w 4 kwarcie KB próbował sypać trójki, ale podwojone krycie JJ i Davisa pomogło i nie trafiali jak trzeba... Blue_Light_Colorz_PDT_01

Miami - NJN 139:148

Co meczyk sobie zgotowaliśmy z rookiem wczoraj, poprostu masakra... a że nie wygrałem to jeszcze gorzej... ale nie zawsze sie udaje... ale o meczu

1 Kwarta
Dynamiczna gra NJN i kiepsko grający w ataku gospodarze, nie mogła się zakończyć innym wynikiem niz 12pkt przewagą NJN

2 Kwarta
Miami dalej gra pizde, a NJN złapało wiatr w żagle i wychodzą nawet na 20pkt przewagi, wtedy to w graczy z Miami wstąpił nowy duch i zaczeli odrabiać straty w zaskakującym tempie i w połowie meczu mamy remis

3 Kwarta
Tutaj już skupione oba teamy, nie pozwalają na ucieczkę więcej niż 5pkt

4 Kwarta
To samo co 3, ale pod koniec odjazd NJN na kilka punktów, ale w ost minucie odrobiłem straty, i efektowną trójką wyrównałem wynik (w ostatniej sekundzie meczu) owacje na stojąco dla gospodarzy!!!!

1OT
Gra kosz za kosz, trójka za trójkę, dunk za dunk, w ost sekundzie KG nie trafia dunka i wynik remisowy

2OT
to samo co w pierwszej części dogrywki, w końcówce ja nie trafiam i nadal remis

3OT
no przez 3/4 dogrywki remisowo, potem NJN odjechało i po ptakach, a szkoda good game i mogłem pokusić się o win!!!

Opis Adiego, mi sie nie chciało <lol>

3 zwyciestwo . Mecz od początku pod dyktando alberta miał zały czas przewage niekiedy wynosiła ona nawet 17 pkt. to za sprawą świetnie rzucającego Wade. W koncówce 3 kwarty odrobiłem przewage i wynosiła 5 pkt. Cała 4 kwarta bardzo wyrównana punk za punkt. Pózniej przewaga zamalała juz do 1 pkt. a było mało czasu do końca więc faulowałem wtedy wade spudłował 1 rzut wolny i na boisko na 2,2 s przed koncem wchodzi Lamond Murray za Hinricha podaje do niego i trafia za 3 i wygrałem chociaz nie widziałem wyniku i myslałem że jak trafie to remis.

Miami - NOH 114:95

Ale meczyk świetny zagrałem, patrząc na gre Wade ręce składały się do oklasków (45pkt), Mobley już lepiej (4/9 za 3) no i niezla gra rezerw. Do połowy równo, kosz za kosz potem udało mi się systematycznie uciekać i końcówka to już trzymanie wyniku

MVP D. Wade 45pkt

THX Kosa z tobą zawsze świetne mecze są

PS: a rzucam z boku bo lepiej rzut widać!!!

PostWysłany: Sob 23:57, 11 Lut 2006
albert1183
Player

Posty: 114

Miami - Dallas 99:95

Mecz na starcie nie ulożył sie po mojej myśli i zacząłem przegrywać w 2 kwarcie nawet 12pkt, ale w połowiem meczu wyleciał Arenas (za 6 fauli) i zacząłem odrabiać, przed ost kwartą prowadziłem 10pkt, niestety, zerwało nam polączenie i dograliśmy 1 kwarte, answer cisnął ale dowiozłem wina do końca meczu i lux, kolejny win

MVP: Wade 37pkt

PostWysłany: Nie 12:58, 12 Lut 2006
albert1183
Player

Posty: 114

Miami - Toronto 110:109

Co mi trójka nie siedziała to masakra do połowy 1 trafiona, w drugiej części meczu jeszcze gorzej, wiec to musiało się tak skończyć. na 10 sekund przed końcem meczu mam piłkę, rozgrywam (Wade wyleciał za faule) Hause na 5 sec rzuca z czystej półdychy i nie trafia, zbiera Wilcox lub Josha ma 2 sekundy ale stoi jak cipa i nie pakuje... szkoda

Miami - Seatle 114:97

Co tu dużo mówić nowy rekord punktowy należy do Wade pierdolnął 74pkt, to było wydarzenie zasugujące na opisanie.

THX amaster za meczyk

PostWysłany: Wto 20:59, 14 Lut 2006
albert1183
Player

Posty: 114

Indiana - Miami 95-103

B fajny meczyk, walka kosz za kosz w koncowce troszke udalo sie odskoczyc... thx