!Underground League!

!!!JUŻ PLAY OFFS!!!

Forum !Underground League! Strona Główna -> Wyniki -> NEW JEARSEY NETS 15-8 Idź do strony Poprzedni  1, 2
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
PostWysłany: Czw 23:37, 09 Lut 2006
albert1183
Player

Dołączył: 06 Sty 2006
Posty: 114

Nie powiem meczyk zajebisty, dawno się tyle nie denerwowałem co dziś podczas tego meczu... Blue_Light_Colorz_PDT_15

Rozpocząłem tragicznie, w połowie 2 kwarty już 20 w plecy. I sobie myśle ni chuja nie przegram i zacząłem ostrą defensywę (dziwie się że zawsze tak nie bronie tylko w takich przypadkach, jak pachnie już porażką) udało mi się odrobić.

W ost kwarcie Mobley wrzuca trójkę, standing ovation nie mają końca.

w w OT mogłem mowić o sporym szczęściu bo KG (dunker wyśmienity) w kluczowym momencie pierdoli maksymalnie i nie trafia dunkując( u mnie radość że mecz jeszcze potrwa)

w 2 OT to znów rookie miał szczęście, ale dobrze pokrył i nie było szansy na trafienie szkoda nie wykorzystałem swojej szansy.

w 3 ot łeb w łeb prze 5 min, potem odjechało mi NJN i po meczu...

a po 1,5 kwarcie wydawałoby się że mecz bez historii, a tu nawet z najgorszej sytuacji można coś odrobić.

meczyk grany wczoraj wieczor jakos...

pamkitem ze swietnie zagralBryant ale tylkopunktowo inaczej z procentem...

ooo i garnett gral za zjebistym procencie chyba 70 % w tym 1 trojka Blue_Light_Colorz_PDT_07

mvp: kevin garnett
-----

Utah 88:98 NJN

pierwsza kwarta poznanie gry przeicwnika ale i tak bylo niezle...potem gra byla prosta... bo wiedzialem co gostek moze zrobic dobralem zagrywki ktorych on nie uzywal i byloz gorki ale meczyk łądny 0 lamerstwa no moze po za.. ty ze utah 44 rzucalo za trzy i tylko 14v trafilo....