!Underground League!

!!!JUŻ PLAY OFFS!!!

Forum !Underground League! Strona Główna -> Wyniki -> Philadelphia 76ers 15-16 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat

Atlanta Hawks 102:98 Philadelphia 76ers

Jakaś czarna seria Sixers Blue_Light_Colorz_PDT_13 Kolejny mecz przegrany. Wprawdzie z nie byle kim Blue_Light_Colorz_PDT_15 ale przegrany... Szykują sie roszady w squadzie...
Bardzo zaniepokoiła mnie gra JRa Smitha. Kilka razy nie trafił z łatwej pozycji ... A ja go chcę mieć w NBABL II Blue_Light_Colorz_PDT_03

Baron Davis 31 pkt
Sami Dalembert 14 pkt 15 rebs
Joe Johnson 13 pkt
Larry Hughes 11 pkt
---
MVP arrow Stromire Swift 14 pkt 6 rebs (nie wiem czemu akurat on MVP dostał... Blue_Light_Colorz_PDT_15 )

Utah Jazz 96:90 Philadelphia 76ers

Coś się kurwa rozjebało i mi nie idzie Blue_Light_Colorz_PDT_13 Kolejna przegrana do kolekcji Blue_Light_Colorz_PDT_13 Na początku ładny meczyk, wyrównany. Nagle coś jebło i przegrałem Blue_Light_Colorz_PDT_13 Squad chyba trzeba zmienić Blue_Light_Colorz_PDT_13

Joe Johnson 12 pkt
Keyon Dooling 11 pkt
Rafer Alston 13 pkt
Sami Dalembert 12 rebs
---
MVP arrow Rashard Lewis 35 pkt (przejebany kolo...)
Rasheed Wallace 14 pkr 11 rebs

PostWysłany: Sob 11:21, 11 Lut 2006
KB
Site Admin

Posty: 263

Detroit Pistons 97:91 Philadelphia 76ers

KURWAAA!!! Kolejna przegrana i teraz mam remisowy bilans. Nie będę opisywał meczu bo się wkurwiłem. Powiem tylko że przez jakiś czas prowadziłem. Blue_Light_Colorz_PDT_45

Washington Wizzards 105:116 Philadelphia 76ers

No nareszcie! Blue_Light_Colorz_PDT_07 Mam nadzieję że to będzie mój powrót Blue_Light_Colorz_PDT_05 Fakt że Pietya w tym meczu popełnił sporo błędów, ale za to moja gra była taka jak dawniej Blue_Light_Colorz_PDT_01 No może nie w 100% ale jest bliska do optymalnej formy Blue_Light_Colorz_PDT_03 Całkiem ładny meczyk, Baron jebnął 41 punktów Blue_Light_Colorz_PDT_03

Denver Nuggets 124:120 Philadelphia 76ers

Kurde szkoda przegranej- tym bardziej, że przegrałem przez lagi... A szkoda że się pojawiły bo w I kwarcie było primo. No ale wiadomo gramy dla zabawy Blue_Light_Colorz_PDT_03 Ale ja chce jak najdłużej grać dlatego trzymam kciuki za przeciwników Lakiego, Hubiego i Kamfejsa Blue_Light_Colorz_PDT_07 No bo do PO trzeba wejść Blue_Light_Colorz_PDT_06
A co do meczu- fantastycznie zagrał Chris Andersen. Rezerwowy 16 zbiórek... nieźle Blue_Light_Colorz_PDT_03 Zbiórki to jedno ale 23 pkt i drugi najlepszy wynik punktowy w tym meczu w mojej drużynie... Niesamowity jest Blue_Light_Colorz_PDT_01
Baron też dojebał- 50 pkt Blue_Light_Colorz_PDT_15 Nowy rekord sixers Blue_Light_Colorz_PDT_03 I nawet został Player Of The Game

Philadelphia 76ers 88:108 Dallas Mavs

Mecz był dokańczany a szkoda bo bym wygrał Blue_Light_Colorz_PDT_06 A tak w drugiej połowie Answer mi odskoczył jak za faule zszedł Baron Davis i mi już to wszystko latało. A poza tym pierwsza połowa była w lepszych warunkach...I te offensy Blue_Light_Colorz_PDT_09 Wkurwiają mnie a potem grać nie mogę Blue_Light_Colorz_PDT_03 Blue_Light_Colorz_PDT_03

Baron Davis 20 pkt
---
MVP arrow Carmelo Anthony 20 pkt

Teraz to już mi wszystko jedno.... Blue_Light_Colorz_PDT_03 Przynajmniej będę grał na luzie Blue_Light_Colorz_PDT_15 Trzeba się skupić na NBABL II Blue_Light_Colorz_PDT_15 A to traktuje jako trening...

PostWysłany: Pią 23:50, 17 Lut 2006
KB
Site Admin

Posty: 263

Seattle Sonics 164:167 Philadelphia 76ers | 2 dogrywki!!!

Najlepszy, najpiękniejszy mecz jaki grałem w życiu Blue_Light_Colorz_PDT_03 Amaster gra ładną koszykówkę i zasługuje na chociażby jeden win. Tak jak Hiszania- grają jak nigdy przegrywają jak zawsze... Blue_Light_Colorz_PDT_05
A wracając do meczu- tego nie da się opisać to trzeba przerzyć Blue_Light_Colorz_PDT_03 Cholernie dużo trójek padło z dwóch stron. Łącznie przez cały mecz- 46 xD Do końcówki 3 kwarty prowadziłem, potem wprowadziłem rezerwy, nieudane próby półdystansu Doolingiem i to ja goniłem Amsatera bo Ray Ray robił swoje- 72 pkt w całym meczu. Moemtami sytuacja była dramatyczna ale naszczęście udało mi się zapobieć porażki- JJ & Larry & Baron... Blue_Light_Colorz_PDT_03
THX WIELKIE Blue_Light_Colorz_PDT_07 Blue_Light_Colorz_PDT_07 Blue_Light_Colorz_PDT_07

San Antonio Spurs 97:106 Philadelphia 76ers

Na poczatku trzy moje trójki (2x JJ & Hughes) i 2 pkt Barona z półdychy i sixers prowadzą 11:0 Blue_Light_Colorz_PDT_15 Później mecz zrobił się nieco bardziej wyrównany, ale i tak ostatnia minuta należała do mnie... Zajebisty mecz rozegrał Hughes. Tak jakby go pomylono z Peją Stojakovicem Blue_Light_Colorz_PDT_03 4/5 za trzy Blue_Light_Colorz_PDT_03 I decydujący stel w końcówce Blue_Light_Colorz_PDT_05

MVP arrow 28 pkt 4 rebs 3 ast
Larry Hughes 15 pkt (4/5 za trzy Blue_Light_Colorz_PDT_07)

New Orleans Hornets 120:141

Już po wyniku widać że to nie był normalny mecz... Jac miał podobno wszystko w zwolninym tempie ale nie chciał przerwać gry... Z tego powodu wyraźna przewaga przez cały mecz po mojej stronie... Zajebiście zagrał Hughes Blue_Light_Colorz_PDT_03

Larry Hughes 35 pkt 1 stl 5/8 za trzy Blue_Light_Colorz_PDT_03 Blue_Light_Colorz_PDT_03 Blue_Light_Colorz_PDT_03