!Underground League!

!!!JUŻ PLAY OFFS!!!

Forum !Underground League! Strona Główna -> Wyniki -> wizards 14-7 Idź do strony Poprzedni  1, 2
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat

wiz 104- 97 utah
juz sie balem ze przegam wysoko w pierwszej kwarcie nic nie gralem ani w obronie ani w ataku.ale od 2 kwarty wzialem sie do roboty.swietnie gral terry i gasol.tragicznie KG lepiej zeby sie obudzil w kilku nastepnych meczach.w 2 polowie juz udalo sie uspokoic gre i lekkie moje prowadzenie utzrymalo sie do konca ale lewis mi krwi napsul w 4 kw sypal 3.

was 103-104 NOH
caly meczyk gonilem na minute przed koncem udalo mi sie wyjsc na prowadzenie ale marbury trafil z koncowa syrena ale pech.meczyk super mvp zostal GARNETT.

wiz 104-118 chi
do stano po 70 super meczyk zadna z druzyn nie osiagnela wiekszej przewagi i nagle cos mi sie zacielo i chyba 12 : 0 run pozniej jeszcze kilka punktow i ponad 20 pkt.w 4 kw troche odrobilem zeby nie bylo batow.KG zszedl za faule i nie moglem tego juz wygrac.no i oczywiscie masa trojek ktore praktycznie caly czas trzymaly wynik.