!Underground League!

!!!JUŻ PLAY OFFS!!!

Forum !Underground League! Strona Główna -> Wyniki -> Boston Celtics 29-9 KONIEC!!! Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
PostWysłany: Czw 20:59, 26 Sty 2006
Peress
Player

Dołączył: 21 Sty 2006
Posty: 89

Boston 107-103 Detroit

Mecz caly czas wyrownany. W 2 kwarcie odskoczylem na kilka punktów lecz pozniej Detroit mnie dogonilo. W czwartej kwarcie zachowalem wiecej zimnej krwi przy osobistych i wygralem:)

Boston 119-87 Seatle

Mecz od poczatku pod moje dyktando. NIby mnie gonil Amaster, ale cos munie wychodzilo. W polowie przerwalo co, a wygrywalem juz 60-30. Zagralismy odnowa, ale i tak wygralem. Dziwi mnie gra R.Allena pod wodza Mastera. Zdobył 15punktów(1/15 za trzy <lol>).

Staty:

PostWysłany: Sob 23:58, 28 Sty 2006
Peress
Player

Posty: 89

Boston 118-115 NOH

Mecz caly czasz wyrownany. Kosa odskakiwal ale caly czas go lapalem. W ostatniej kwarcie dogoniłem go ale i tez przegonilem, dzieki dobrej grze graczy obwodowych(Jefferson, Ginobili, Wesley). MVP został gracz nie z mojej druzyny. Ale nie to sie liczy, tylko wygrana :wink:

Posty: 135

perees odezwij sie bo mam duzy trade do zaproponowania tobie Blue_Light_Colorz_PDT_07

PostWysłany: Nie 16:20, 29 Sty 2006
Peress
Player

Posty: 89

Bostona 98-101 Chicago

Powiem szczerze ze sprawdzalem Cartera ale nie za bardzo sie sprawdzil:/ NIom i dzieki temu 4 porazka:/ Ehhh W tej rundzie zostal mi tylko jeden mecz i bedzie wszystko wiadome:P

Boston 108-86 Toronto

Na poczatku kilka spiec doyczacych regulaminu ale pozniej juz sie gralo ok. Z poczatku Kemfejs odskoczyl mi na kilka punktów lecz zaraz nowo pozyskany Vince go zlapal:D Znakomite zawody u gosci rozegral Dirk Nowizki ktory zdobyl 39 punktów i tym samy został MVP.Jest to ostatni moj mecz w pierwszej rundzie!!!

MVP:Dirk Nowitzki

Staty:

PostWysłany: Pią 20:37, 03 Lut 2006
Peress
Player

Posty: 89

Hmmm powiek krotko!! Nie mam zamiaru czekac az niektorzy rusza dupe aby zagrac mecze wiec zaczynam 2 runde:/ Nie gram teraz w zadnej lidze wiec nie mam co robic:) Najwyzej na razie nie bierz tych meczow pod uwage KB:/2 runde czas zacząc

Boston 88-86 Utah

Mecz od pierwszej kwarty pod moje dyktando, lecz pozniej Sebo15 mnie dogonil i do konca toczyl sie wyrownany pojedynek. Na 10 sekund przed koncem remis 86-86 i moja pilka z boku. Od razu do VC ten czeka az na tablicy pojawi sie 2 sek oraz natychmiast decyduje sie na rzut przez podwojne rece za dwa i pilka wpada czysto do kosza

Boston 99-86 Wizards

Mecz od poczatku pod moje dyktando. Przez caly czas wygrywalem 20 ale w czwartej kwarcie Pietya troche odrobił Blue_Light_Colorz_PDT_15

Boston 99-88 Miami

Od poczatku nerwowo, wiele nieporozumien ale pozniej bylo ok. Lekko lamerska gra z obu stron. widac bylo ze oby dwoje chcialismy wtygrac Blue_Light_Colorz_PDT_09 Niezawodny okazal sie VC ktory sypna 38pkt Blue_Light_Colorz_PDT_01

Boston 110-89 La Lakers

Mecz wyrownany do 3 kwarty. W 4 zablysnal (do nie dawna zawodnik LAL) Jason Kidd ktory dobyl 37 pkt(chyba) i tym samy został MVP. Przemo nie ma do mnie szczescia Blue_Light_Colorz_PDT_09

Posty: 92

Nie mam szczescia do tej pojebanej gry ostatnio raczej.

PostWysłany: Wto 17:17, 14 Lut 2006
Peress
Player

Posty: 89

Boston 118-79 Phila 76ers

Mecz po pierwszej polowie przerwany, bo byl lekki lag. Wygrywalem 30-65. Druga dogrywana polowa bardziej wyrownana lecz tez wygrana i w ostatecznosci wysoka wygrana Blue_Light_Colorz_PDT_15

Skąd: z domu

Tylko taka sprawa jest że ja nie wiedziałem że ten mecz będziemy dokańczać i grałem od niechcenia. Ale cóż... i tak się grało beznadziejnie...

Ten lag nie był taki lekki bo wogóle nie mogłem rzucać z półdystansu

Jak kiedyś graliśmy i ty się rozłączyłeś to ja nie chciałem dokańczać meczu. Ale twoja sprawa jak liczy się bardziej wynik niż gra. Inna sprawa że przy takich lagach przyjemność z gry jest żadna

PostWysłany: Wto 19:51, 14 Lut 2006
Peress
Player

Posty: 89

Boston 92-107 Detroit

Nastapil ten moment...pierwsza przegrana w 2 rundzie:/ Skorup gral lamerke i przez to nie moglem go dogonic:/ Mecz w wiekszosci wygrywal Skorup w czwartej kwarcie dogonilem go ale dunkami przewazyl losy spotkania Blue_Light_Colorz_PDT_09

Boston 107-99 Chicago

Chcialem ten mecz wygrac bo w 1 rundzie z Shaqiem przegralem:/ I udalo sie odrobilem 20 punktowa strate i wygralem prawie 10 punktami. Jeden z lepszych meczow w tej lidze Blue_Light_Colorz_PDT_09

MVP: J.Kidd