!Underground League!

!!!JUŻ PLAY OFFS!!!

Forum !Underground League! Strona Główna -> Wyniki -> Boston Celtics 29-9 KONIEC!!! Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
PostWysłany: Wto 22:07, 14 Lut 2006
Peress
Player

Dołączył: 21 Sty 2006
Posty: 89

Boston 100-96 Toronto

Do dlugiej przerwy spora przewaga Kamfejsa. Pozniej wzialem sie za odrabianie i w ostatecznosci wygralem po punktach P.Podkolzina. Jedna mala sprzeczka dotyczaca wybijania pilki, a mianowicie ja stalem na koncu trojki a on za i mi zablokowal pilke, napisalem mu po 3 dirkiem a wiec jego punkty odjalem:/

Boston 95-99 Indiana

Istna Lamerka w wykonaniu BigBoi(czy jak mu tam). Nie ma wiecej co pisac-mecz bez historii Blue_Light_Colorz_PDT_09

Boston 101-120 Atlanta

Mecz caly czas zaciety. W czwratej kwarcie dzieki dobrej grze Redmana wygryl, a mi nie pomogly nawet trojki Cartera badz Kidda:/Nie wime co sie ze mna dzieje coraz slabiej gram Blue_Light_Colorz_PDT_09

Boston 122-95 Denver

Mecz od poczatku na moja korzysc lecz przy lekkim lagu. Wyjatkowo siedziala mi trojka bo Laki niemogl mnie dopilnowac na obwodzie.

Boston 102-100 Dallas

Mecz przerwany w polowie, a wygrywalem 13 punktami. Pozniej dokonczylismy i Answer zaczal klamac:P Odjal punkty mi od statow i wedlug niego byl remis:/ Ostatecznie wygralem ale wiecej nie chce z nim grac w zadnej lidze:/

Boston 87-93 Charlotte

No i znowu porazka:/ W pierwszym meczu wygrywalem z Dmanem ok 10 a teraz przegrałem:/ Napiepszal Duncanem poldyche caly czas:P POzniej wpierdalal sie caly czas pod kosz MAsonem, ale gdy zwrocilem mu uwage to przestałBlue_Light_Colorz_PDT_15

MVP:T.Duncan

Staty:

Ostatnio zmieniony przez Peress dnia Nie 15:59, 19 Lut 2006, w całości zmieniany 1 raz
PostWysłany: Sob 18:59, 18 Lut 2006
Peress
Player

Posty: 89

Boston 137-101 Houston

Na poczatku przewage mial Łukasz ale w 2 kwarcie odrobilem 10 punktow i wyszedlem na prowadzenie.
Ogolnie mecz ataku, obaj oddalismy bardzo duzo rzutow za 3.
Na duzo pochwale(nawet ogromna) zasluguje M.Webster, ktorego wczoraj pozyskalem z FA.

Boston 111-103 Sa Spurs

Mecz od poczatku wyrownany. Po dlugiej przerwie udalo mi sie wyjsc na prowadzenie i nie oddalem go do konca:) Znowu dobre zawody rozegrał M.Webster:P

Boston 120-88 NYK

Mecz na maxymalnym lagu ale postanowilismy skonczyc. Wygrywalem caly mecz 10 punktami , az w koncu w 4 kwarcie zryw Wesleya i Kidda zalatwili sprawe:)

Boston 104-123 NJ Nets

Mecz pod dyktando Mania. Wygrywal przez caly mecz 30 punktami, gdy wzialem sie za gre bylo tylko 7 dla niego:P Ale JO zalatwil sprawe:) Przesadzal dzisiaj:P Pod koniec lamerska gra Mania tylko na JO ale juz bylo po meczu wiec nic do tego nie mam:P

Boston 119-105 NO Hornets

Mecz wygladal tak ze ja robilem przewage i pozniej ja tracilem:P Lecz gdy bylo tylko 5 pkt dla mnie wzialem sie w garsc i ostatecznie wysoko wygralem:P

Posty: 89

Ehhh na odwrot wynik napisalem:P Dzieki za spotrzezenie:)

PostWysłany: Wto 19:32, 21 Lut 2006
Peress
Player

Posty: 89

Boston 130-103 Seattle

Mecz strasznie zlekcewazylem i z tego wzgledu na poczatku bylo wyrownanie:P Pozniej trojkami wywalilem przewage i wyralem, konczac runde zasadnicza:P Teraz czekam na mojego przeciwnika PO:)

MVP:V.Carter