!Underground League!

!!!JUŻ PLAY OFFS!!!

Forum !Underground League! Strona Główna -> Wyniki -> Charlotte Bobcats 15-1 stan na 6 Luty
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat

Charlotte Bobcats - NYK 99-71

Mecz przerwało w połowie drobny lag był dlatego nie rzucałem tak czesto za 3 zato półdycha sheedowi leżała Blue_Light_Colorz_PDT_01 Przeciwnik zagrał troche lamersko w 2 częsci gdzie co akcja robił alleyopy ... Blue_Light_Colorz_PDT_09 no ale wygrałem i mozemy sie cieszyc

Bilans 1-0
-------------------------------------------------------------------------------------------

Charlotte Bobcats - Indiana Pacers 115- 96

Bardzo fajny mecz malutki lag nawet niezauważalny co wpłyneło na kolejny doskonały mecz Rasheeda "Sheeda" Wallace'a ważne jest to ze 70% z jego pkt to nie dunki lecz półdystans który ma idealny Blue_Light_Colorz_PDT_15 mecz szybki i ładne akcje. Prowadziłem cały mecz w granicach 10 - 15 pkt Warto zaznaczyc ze Przeciwnikowi siedziała trójka Jones tak siekał ze az mi oczy wyskoczyły bardzo slabo Pierce

Charlotte Bobcats - San Antonio Spurs 114- 96

Poprostu super mecz zero lamerstwa z obydwu stron tylko basket w najlepszym wydaniu od ostatniego naszego meczu Adibarca bardzo sie poprawił i tu mu gratluluje z teog miejsca. Widac ze wybor t-maca w 1 rundzie draftu nie był błedem, gra nim poprostu bardzo dobrze. Mecz rozpoczął sie wyrównanie potem odskoczyłem i starałem sie utrzymywac przewage co widac ze mi sie udało

Detroit - Charlotte 92-101

Mecz zaczął sie bardzo niemrawo nikt nie czuł swoich graczy i po pierwszej kwarcei zdobylismy oboje łacznie uwaga 30 pkt Blue_Light_Colorz_PDT_15 <lol> później weszli zmiennicy i Bowen dwiema celnymi trójkami podwyzszył prowadzenie które utrzymywało sie w granicach 10 pkt przez cały mecz w szczytach było 21 bodajże. Ogólnie mecz usypiajacy w koncówce przeciwnik faulował a ja trafiałem wolne Blue_Light_Colorz_PDT_15 i tak oto skonczył sie ten mecz;]

Charlotte - Boston 119-83

Mecz wyrównany do połowy 2 kwarty potem sieke zrobił Mason Blue_Light_Colorz_PDT_15 i przewaga zaczynała sie powiekszac Q Rich zagrał wysmienicie i trafił 4/5 za 3 pkt Blue_Light_Colorz_PDT_15 swoje jak zwykle dołozył BigBen 12 pkt 8 zbiórek 3 asysty 2 steale. Ale najlepiej zagrali Ben Gordon 32 pkt 15/23 z gry a MVP został

MVP : Sheeeeed 27 pkt 11 zbiórek 1 blok 4 steale 3/4 za 3 :O :]

w bostonie nikt sie nie wyróznił Blue_Light_Colorz_PDT_09 nikt ponad 20 pkt

Bilans 5-0

---------------------------------------
Charlotte - NJN 116-109

Super mecz ;] na poczatku troche sie pokłócilismy kto gorzej gra a potem juz zaczął sie mecz punkt za punkt w pierwszej połowie a w drugiej rozkręcił sie Gordon , Bowen i Q Rich strasznie siekali 3 Blue_Light_Colorz_PDT_09 juz rookie nawet napisał ze po meczu bo było +21 dla mnie ale zrobiło sie w 3 minuty +6 :o ale mialem nerwówke jak mi Mourning steale robiłBlue_Light_Colorz_PDT_09 ale potem juz mądrzejsza gra pod kosz i utrzymanie wynku co wazne rookiemu tez siedziała pod koniec trójka i to bardzo dobrze. 13 sekund do konca 5 pkt przewagi czas dla NJN podanie do cartera przed nim BigBen i Carter stary wyjadacz nadział sie na offensa a po tym było juz wszystko jasne ;P

MVP : Ben Gordon 39 pkt Blue_Light_Colorz_PDT_01 16/30 z gry

Charlotte :

BigBen *Super Mecz* 20 pkt 12 zbiórek 3 asysty 3 bloki 10/11 z gry Blue_Light_Colorz_PDT_01

Charlotte- Chicago 104-89

Przyjemny meczyk szybkie akcje zero lamerstwa (chociaz stawiał offensy to nie nadziałem sie ani razu a Shaq tak Blue_Light_Colorz_PDT_15 Duncan oraz Studemire okazali sie doskonałymi nabytkami Rzucili odpowiednio Tim 38 pkt a Damon 17 (5 trójek) co moze tylko napawać optymizmem. Z drugiej strony bardzo dobrze zagrał mój był gracz Mike Miller który rzucił 31 pkt (głownie rzutami za 3 pkt) Zaskakuje ciągle słaba postawa Shaqa no ale cóż widac ze wybor go w 1 rundzie draftu był błedny.

MVP Tim Duncan 38 pkt 79 % z gry 9 zbiórek

Bilans 7-0

Dzieki za meczyk i powodzenia

Charlotte - Denver 125-97

No meczy bez lagów raczej troche inaczej zagrałem Duncanem niz dotychczas i przyniosło to skutek 48 PKT :O :O przy 80 % Skutecznosc. Damon mój kolejny nowy nabytek utrzymuje swój poziom 17 pkt Blue_Light_Colorz_PDT_18 BigBen poskakał troche wyzej dzisiaj i ma 21 zbiórek chyba rekord jego Blue_Light_Colorz_PDT_01 ogólnie to mecz szybki przeciwnik trójki Jamesem walił seryjnie Blue_Light_Colorz_PDT_15 ale jak juz nie trafił to na miejscu był BigBen

MVP : Tim Duncan 48 pkt 12 zbiórek 2 steal

8-0 !!

-----------------------------------------------------------------------

Charlotte - Atlanta 133-90

Mecz zacząłem bardzo ostro i juz w pierwszej kwarcei miałem 15 pkt prowadzenia które umiejętnie podtrzymywałem mądrą grą w obronie i rozważna w ataku i tak oto w 3 kwarcie było juz 30 pkt przewagi. Myśle ze o wygranej zdecydowala biernosc trójkowiczów u redmana który rzucił tylko 5 trójek na około 30 oddanych rzutów. Ja trafiłem 11/22 Blue_Light_Colorz_PDT_15 Na Tablicach rządzili BIgBen (16 zbiórek) oraz Tim (13 zbiórek) ale MVP mecz został Tim Duncan zdobywajac 50 pkt przy 75 % skutecznosci Blue_Light_Colorz_PDT_15

Charlotte - Lakers 119-90

Mecz jednostronny przemo myślał ze rzucajac cały mecz za 3 wygra mecz niestety pomylił sie i ja zniszczyłem go duncanem z póldychy

Mvp Tim 44 pkt 7 zbiórek

Ostatnio zmieniony przez dMaN dnia Sob 13:04, 18 Lut 2006, w całości zmieniany 14 razy

Gracz

No dMaN to widze, ze wymiatasz Blue_Light_Colorz_PDT_15 moze wygrasz ta lige ale jst jeszcze dzwonek Blue_Light_Colorz_PDT_01 wiec nie bedzie tak latwo. Powodzenie

Charlote - Miami 119-81

mecz fajny , szybka gra z obu stron zaskakuje wciaz bardzo dobra postawa studemire który w tym meczu popsiał sie 5 rzutami za 3 na 7 oddanych. Na swoim poziomie tim 30 pkt oraz standardowo Duble-duble BigBena. Z drugiej strony zawiódł najbardziej Cutino Mobley który nie trafiał trójek znakomicie zagrał Chris Wilcox popisując sie Duble- Duble z 20 pkt i 11 zbiórkami

Bilans 12-0

PostWysłany: Śro 22:20, 08 Lut 2006
dMaN
=M0D=

Posty: 96

LOS ANGELES LAKERS - CHARLOTTE BOBCATS 104:101

Zasadniczo nie jeszcze do dzis nie bylo tego meczu w planie, ale postanowilem zagrac i nie zaluje bo okazal sie to jeden z lepszych meczy moich tutaj jak do tej pory. dMaN z jego systemami obrony jest jednym z lepszych gosci tutaj, w ataku juz roznie bywa.
W grze Charlotte nie zauwazylem w calym meczu "raczki". Byly trojki + gra na Duncana ew. Wallace po kosz czyli standard - to co gra 90% graczy, doszly do tego tipy, ktorych nie trawie i nie umie robic .
Wracajac do meczu w zasadzie przez ponad 3 kw Charlotte prowadzilo, przewaga wahala sie w granicach 2-10 pkt, co mi sie udalo dojsc to troje sypal Gordon lub QR albo jakas glupia moja strata w ataku. Mniej wiecej w polowie 4 kw udalo mi sie wybronic 2-3 akcje i zrobilo sie 2-3 pkt przewagi i wlasciwie tak juz zostalo. KOncowka to przy 100-99 dla mnie mialem pilke na ok 24 sek do konca IF na Bibbim trafil 2 osobiste, potem akcja z pod kosza Charlotte 102-101 dla mnie jakies prawie 6 sek do konca znow IF na Bibbim - znow trafia 2 osobiste, 104-101 czas na 5,5 sek do konca, ale juz nie zdazyli z ostatnim rzutem.

Charlotte - Huston 125-72

No super mecz w ataku (najlepszy jak narazie w tej lidze) i w obronie też swietnie (15 stealów) Blue_Light_Colorz_PDT_01. Łukasz ma super trójkowiczów i nic pozatym, czesto trafiał Kover i Jones za to fatalnie stojakovic. U mnie zagrał rewelacyjnie cały zespół ponad 10 pkt mieli: Gordon , BigBen , Q Rich , Mason , Duncan (42 pkt (Najlpeszyu mecz w tym sezonie Tima) no rewelacyjnie zagrałem i tyle :] przeciwnik sie starał ale tym składem nie da rady bo nie gra stylu "maczugi"

MVP Tim 42 pkt 80% z gry (sama półdycha Blue_Light_Colorz_PDT_01 )

Miałem 15 stealów 38 asyst Blue_Light_Colorz_PDT_01 ahhh co za mecz/

PostWysłany: Sob 13:03, 18 Lut 2006
dMaN
=M0D=

Posty: 96

Charlotte- Boston 93-87

No kolejny super mecz tym razem z duzo lepszym przeciwnikiem. Działo sie wszystko na początku to ja prowadziłem 10 pkt po kilku minutach juz przegrywałem 5... Ehh ta koncówka Blue_Light_Colorz_PDT_15 dramaturgie zniszczył Technical Faul i wszystko się wyjaśniło znowu Półdycha pograł Duncan.

MVP Tim 37 pkt

PostWysłany: Sob 16:32, 18 Lut 2006
dMaN
=M0D=

Posty: 96

Charlotte - Utah 101-75

Nabijanie wadowi pkt sie udało ale wygrac sie nie udało Blue_Light_Colorz_PDT_09