!Underground League!

!!!JUŻ PLAY OFFS!!!

Forum !Underground League! Strona Główna -> Wyniki -> Los Angeles Lakers 25-13 Idź do strony 1, 2  Następny
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat

New York Knicks - Los Angeles Lakers 126:102

Ostatnio zmieniony przez Przemo dnia Wto 12:47, 21 Lut 2006, w całości zmieniany 29 razy
PostWysłany: Nie 18:28, 29 Sty 2006
Przemo
Player

Posty: 92

LOS ANGELES LAKERS - TORONTO RAPTORS 132:101

Home sweet home. Po dwoch wkurwiajacych porazkach przyszedl czas na zwyciestwo. Najkrotszy opis to: pierwsza kwarta moj odjazd, druga przespalem i Raptors wyszli nawet na 4 pkt przewagi, trzecia i czwarta to juz zwiekszanie i utrzymywanie wyniku.
Kolega przed meczem chyba nie zapoznal sie z regulaminem bo na poczatku staral sie przechwytywac pilki w moim polu za 3 oraz robil pompki. Zwrocilem mu uwage i potem juz bylo ok.

LOS ANGELES LAKERS - NEW ORLEANS HORNETS 125:113

Tak jak po meczu razem Kosa stwierdzilismy taki lajtowy meczyk. Na poczatku gra kosz za kosz. W Detroit pieknie z poldystansu Wallace i Ilgauskas. Potem udalo mi sie wyjsc na prowadzenie i juz byl standard: "raczka" i "tipy" Blue_Light_Colorz_PDT_02 2 i 3 kwarta to powiekszanie przewagi ktora juz ok 20 wynosila w 4 kwarcie pare trojek Pistons i wynik by w okolicach 5 pkt dla mnie, ale ja tez trafialem i skonczylo sie na dwunastu.

LOS ANGELES LAKERS - INDIANA PACERS 120:105

Ja dam tylko opis bo tu kolega w innym poscie wyszczegolnil najlepszych graczy.
Taki meczyk z rodzaju tych fajnych. Na poczatku bylo kosz za kosz potem juz do konca trzymalem przewage, ktora przewaznie ok 10 pkt wynosila, Jak Piercowi zaczelo wpadac za 3 to zmniejszala sie do ok 5 pkt. U mnie tez Kidd zlapal kontuzje, tak chlopina skoczyl do bloku, ze az chyba cos mu w krzyzu strzelilo Blue_Light_Colorz_PDT_01 za niego wszedl Telfair i nawet nie wiem kiedy 9 asyst zaliczyl. Znow sprawdzalem Radmanovica (MVP tego meczu), juz obczailem jak nim grac. Przyda sie na PO.

PostWysłany: Śro 13:15, 01 Lut 2006
Przemo
Player

Posty: 92

LOS ANGELES LAKERS - PHILADELPHIA 76ERS 120:117

Na poczatku pare punktow przewagi 76ers. Potem zaczalem ciskac trojeczki, wiekszosc wpadalo, no ale nie ma sie co dziwic bo rzuty byly raczej z czystych pozycji. Udalo mi sie pod koniec 1 kwarty wyjsc na prowadzenie. Druga i trzecia to juz przewaga w granicach 5-12 pkt. W koncowce prowadzac ponad 10 punktami zaczalem sobie rzucac za 3 Radmanovicem, nie trafial a ze Philadelphii wpadlo pare trojek zrobilo sie +2 dla mnie. Potem byla jeszcze nerwowka bo Kidd nie trafil w pewnym momencie 2 osobistych ale 76ers tez raczej nie trafiali i skonczylo sie +3 dla mnie.

Posty: 92

Zostaly mi dwa mecze do konca 1 rundy - z Charlotte Bobcats i Seattle Supersonics - tak wiec prosze Dmana i amastera o kontakt w tej sprawie, najlepiej by to dzis bylo zagrac.

PostWysłany: Nie 21:28, 05 Lut 2006
Przemo
Player

Posty: 92

No niestety, pol dnia czekalem i nie doczekalem sie, wiec prosze mi nie dawac ostrzezen, albo raczej tym z ktorymi nie moge sie skontaktowac: Dman chyba sobie olal ta lige, skoto we fsl dzis gral namietnie a tu nie, amaster ja go tu raz na tydzien widze na 5 minut...

PostWysłany: Pon 0:30, 06 Lut 2006
Przemo
Player

Posty: 92

LOS ANGELES LAKERS - SEATTLE SUPERSONICS 127:90

Taki fajny meczyk. Przez wiekszosc 1 kwarty bylo kosz za kosz. W koncowce 1 kw odjechalem na 9 pkt i juz do konca sukcesywnie powiekszalem przewage. W miare poukladana gra u mnie. Jedni byli od rzucania (Bryant, Radmanovic), inni od zbierania (Bogut, Randolph) jeszcze inni od podawania (Telfair, Kidd). Seattle ma kilku wybornych trojkowiczow, ale oprocz Chandlera, bryndza tam z wysokimi.

LOS ANGELES LAKERS - ATLANTA HAWKS 140:136

Dawno juz nie opisywalem meczyku...Jak widac po wyniku nikt nie przejmowal sie obrona w tym meczu, duzo bylo rzybkich kilkusekundowych akcji, kontr, trojek. Poczatek jak to zwykle ostatnio u mnie gra kosz za kosz. Po koniec 1 kw odskoczylem na pare pkt. Druga i trzecie kwarta to powiekszenie przewagi ktora wahala sie od kilku do kilkunastu punktow. Jak Redmanowi wpadaly trojki to chyba nawet raz wyszedl w 2 polowie na prowadzenie. Potem Bibby i Bryant tez cos tam trafili.
Nie moglem wyczuc osobistych, niby nie bylo lagu a jednak byl. Chyba z 50% mialem albo i nie, a troche ich rzucalem.

ATLANTA:

D.Marshall 27pkt (8/13 z gry i 8/13 za 3 hehe)

LOS ANGELES LAKERS - CHARLOTTE BOBCATS 104:101

Zasadniczo nie jeszcze do dzis nie bylo tego meczu w planie, ale postanowilem zagrac i nie zaluje bo okazal sie to jeden z lepszych meczy moich tutaj jak do tej pory. dMaN z jego systemami obrony jest jednym z lepszych gosci tutaj, w ataku juz roznie bywa.
W grze Charlotte nie zauwazylem w calym meczu "raczki". Byly trojki + gra na Duncana ew. Wallace po kosz czyli standard - to co gra 90% graczy, doszly do tego tipy, ktorych nie trawie i nie umie robic Blue_Light_Colorz_PDT_04.
Wracajac do meczu w zasadzie przez ponad 3 kw Charlotte prowadzilo, przewaga wahala sie w granicach 2-10 pkt, co mi sie udalo dojsc to troje sypal Gordon lub QR albo jakas glupia moja strata w ataku. Mniej wiecej w polowie 4 kw udalo mi sie wybronic 2-3 akcje i zrobilo sie 2-3 pkt przewagi i wlasciwie tak juz zostalo. KOncowka to przy 100-99 dla mnie mialem pilke na ok 24 sek do konca IF na Bibbim trafil 2 osobiste, potem akcja z pod kosza Charlotte 102-101 dla mnie jakies prawie 6 sek do konca znow IF na Bibbim - znow trafia 2 osobiste, 104-101 czas na 5,5 sek do konca, ale juz nie zdazyli z ostatnim rzutem.

LOS ANGELES LAKERS - SAN ANTONIO SPURS 113:85

Troche dziwny przebieg meczu. Pierwsze minuty to run chyba 15:0 dla mnie. Potem stanelo i pierwsza kwarta konczy sie 21:16 dla mnie. Druga kwarta tragedia. Zaczalem jakis dziwne akcje grac i Spurs wyszli na prowadzenie 2-3 punktami. Na szczescie w drugiej polowie poprawila sie skutecznosci i wynik jest taki jaki jest.

LA LAKERS:

K.Bryant 31pkt (5/7 za 3 - dobrze wrozy przed konkursikiem)

LOS ANGELES LAKERS - WASHINGTON WIZARDS 121:97

Udal sie rewanz za porazke w pierwszej rundzie. Pierwsze minuty to trzymanie kroku Wizards ktory wygrywali 2-4 pkt. W drugiej kw udalo mi sie juz pare pkt przewagi uzuskac. Druga polowa to juz w wkiekszosci utrzymywanie przewagi. Wizards sporo tipow. U mnie na wyroznienie zasluguje Rysiek, ktorego ofensywne walory sa znane ale dzis pokazal wszechstronnosc, potrafil dobrze podac i jak trzeba bylo walczyl na swojej tablicy. Kobe standard, eksploatowal sie w pierwszej polowe, w 2 zdoby 10 pkt. Bibby slabiej w ofensywie ale z glowa rozdzialal pilki.

SEATTLE SUPERSONICS - LOS ANGELES LAKERS 124:129

Taki ciekawy meczyk. Pierwszy mecz w 2 rundzie na wyjezdzie co bylo widac: nie wiem jak o kolegi ale u mnie co 5-10 sekund poprostu akcja sie na 2 sekundy zatrzymywala i co trzeci rzut jak zawodnik byl juz w gorze trzabylo oddawac znow do partnera i pare pilek polecialo w aut. Co do meczu to staralem sie konstruowac ciekawe akcje. Bibby rzadzil pileczka - 25 asyst Blue_Light_Colorz_PDT_07 oprocz tego 27 pkt, dobrze Rysiek (ktory nie ma jakiegos zajebistego fg za 3 ale z czystych pozycji trafia za 3 az milo) i Kobe oraz z lawki Marvin Williams. W koncowce byl juz nawet remis. Ale potem trojasy trafili Bibby i Bryant i mozna sie bylo cieszyc ze zwyciestwa.
Reasumujac jak bym gral solowki to pewnie bym wiecej wygral, ale po co?